آیکون منو

اخبار و مقالات
1395/8/1 شنبه

ایدرو خود را مکلف به پیاده‌سازی مولفه‌های اقتصاد مقاومتی می‌داند.

.دکتر معظمی در آیین تودیع و معارفه دو تن از معاونان ایدرو:
ایدرو خود را مکلف به پیاده‌سازی مولفه‌های اقتصاد مقاومتی می‌داند.

معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو با اشاره به بهره‌برداری از چند پروژه ملی در بندرعباس که به وسیله ایدرو راه‌اندازی شد، اظهار داشت امروزه باید آموزه امام راحل مبنی بر " ما می‌توانیم" سرلوحه اقدام عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی قرار گیرد.
بنا به گزارش ایدرونیوز، دکتر معظمی معاون وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران در آیین تودیع و معارفه دو تن از معاونان این سازمان سخن می‌گفت با تسلیت ایام محرم و سوگواره سید و سالار شهیدان امام حسین علیه‌السلام و یاران باوفایش، اظهار داشت از حماسه حسینی باید درس‌های ایثار و فداکاری و آزادگی آموخت.
رئیس ایدرو با اشاره به تفاهم نامه‌ها و توافقاتی که سازمان گسترش با طرف‌های خارجی در حوزه‌های مختلف منعقد کرده، افزود امروزه کشور به سرمایه‌گذاری خارجی که مبتنی بر حمایت حداکثری از تولید داخلی و همچنین صدور محصولات تولیدی است، نیاز دارد و در این زمینه ایدرو می‌کوشد شرایط تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم سازد.
دکتر معظمی با بیان اینکه اشتغال‌زایی، ایجاد ارزش افزوده، تولید ثروت و استفاده از توانمندی داخلی جزو مولفه‌های اقتصاد مقاومتی است اعلام کرد سازمان گسترش با تکیه بر برند خوشنام و ارزنده‌اش ،خود را مکلف می‌دارد تا در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید این مولفه‌ها را در عمل پیاده‌سازی نماید.
وی همچنین با اشاره به تفاهم‌نامه منعقد میان ایدرو و رنو اعلام کرد این تفاهم‌نامه قرار است در ماه نوامبر به قرارداد مبدل شود و تا آن زمان فرصت ارائه نظر و استفاده از نظرات کارشناسان برای هرگونه اصلاح مفاد تفاهم‌نامه موجود است و حتما نقطه نظرات اصلاحی مور توجه قرار خواهد گرفت.
این خبر حاکی است بر اساس احکام جدید رئیس هیات عامل سازمان گسترش، دکتر ابوالفضل کیانی بختیاری به عنوان معاون برنامه‌ریزی و دکتر عباس حاج فتحعلی‌ها به عنوان معاون نوسازی و بهره‌برداری به ترتیب جایگزین مهندس هادی طالبی و مهندس سیعد فائقی شدند.
گفتنی است معاونان جدید سازمان گسترش جزو کارکنان ایدرو بوده و از سوابق مدیریتی در سازمان برخوردار هستند.

منبع: ایدرو

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر