آیکون منو

اخبار و مقالات
1395/6/17 چهارشنبه

از حضور شرکت‌های آلمانی در بازار ایران استقبال می‌کنیم.

.دکتر معظمی در دیدار با اعضای هیات مدیره شرکت ZF آلمان:
از حضور شرکت‌های آلمانی در بازار ایران استقبال می‌کنیم.

اعضای هیات مدیره شرکت ZD آلمان با دیدار با دکتر معظمی معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدور خواستار همکاری دوجانبه در بخش قطعه‌سازی و ایجاد پلت فرم مشترک شدند.
بنا به گزارش اداره اطلاع‌رسانی ایدرو دکتر معظمی با استقبال از همکاری صنعتی شرکت‌های آلمانی در ایران اظهار داشت سیاست وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت حمایت از بخش خصوصی است و لذا اگر علاقمند به همکاری مشترک با شرکت‌های ایرانی باشید،‌ سازمان گسترش از این نوع همکاری‌ها حمایت می‌کند و حتی اگر بخواهید به صورت مستقل هم فعالیت کنید باز هم از فعالیت‌های‌تان در کشور حمایت خواهیم کرد.
رئیس هیات عامل سازمان گسترش با بیان اینکه ما در خصوص همکاری با شرکت‌های خارجی تجربه خوبی داریم همکاری دو جانبه با شرکت ZF با مدل JV و مشارکت بخش خصوصی را مناسب دانست. وی افزود شرکت ZF می تواند همراه با خودروسازها سرمایه‌گذاری مشترک در خصوص ایجاد پلت فرم داشته باشد.
دکتر معظمی خاطر نشان ساخت اصولا ایدرو علاقمند به داشتن سهام حداکثر در مشارکت‌ها نیست زیرا ماموریت آن صرفا حمایت از بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری خارجی در ایران است و این را در چارچوب ماموریت خود برای توسعه صنعتی دنبال می‌کند. 
گفتنی است شرکت ZF در حوزه تولید پلت فرم خودروها (تجاری و سواری) خودرو غیر از موتور خودرو و قطعات خودرو فعال است.

منبع: ایدرو

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر