آیکون منو

اخبار و مقالات
1395/6/9 سه شنبه

بازدید دکتر معظمی و هیات همراه از شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران (پنها)

.معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع یاران به همراه جمعی از معاونان، مدیران و کارشناسان ایدرو به منظور بازدید از توانمندی‌ها، زیرساخت‌ها و دستاوردهای شرکت "پنها" در این شرکت حضور یافتند. 
به گزارش اداره اطلاع رسانی ایدرو در این برنامه از امکانات و تجهیزات سایت شماره 1 و 2، موزه و تولیدات و خدمات فنی و صنعتی به همراه دستاوردهای فنی این شرکت در حوزه تعمیر، نوسازی و تولید انواع بالگردها بازدید بعمل آمد.
بنا به این خبر طی جلسه‌ای با حضور مسئولان سازمان گسترش و شرکت" پنها" درخصوص نقشه راه برنامه توسعه صنعت بالگردی در حوزه غیرنظامی(Civil) که تدوین آن مورد تاکید حجه الاسلام و المسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران نیز قرار گرفته است، بحث و تبادل نظر صورت گرفت. در این جلسه مباحثی درخصوص مطالعه بازار بالگردهای غیرنظامی در سطح دنیا، منطقه و کشور ایران، استراتژی‌های چگونگی حضور و پاسخگویی به تقاضای موجود در منطقه و ایران و مدل همکاری ایدرو، پنها، شرکای صاحب نام خارجی و تامین کنندگان داخلی مطرح شد و مقرر گردید جزییات کار از طریق کارگروه مشترک پیگیری گردد. 
شایان ذکر است شرکت "پنها" با برخورداری از توان فنی و مهندسی، تجهیزات و زیرساخت‌های مهم، بزرگترین مرکز تعمیرات و نوسازی ناوگان بالگردهای کشور و خاورمیانه است. 

منبع : ایدرو

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر