آیکون منو

اخبار و مقالات
1395/1/23 دوشنبه

پروژه زیرساخت فیزیکی مرکز داده فاوا شهرداری اصفهان با موفقیت انجام و به بهره‌برداری رسید.

.

با توجه به حجم اطلاعات بالا و نیاز مبرم سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری‌های کشور به مکانی ایمن و مطمئن برای ذخیره‌سازی، پردازش اطلاعات و ارائه سرویس‌های مورد نیاز جهت خدمات شهری با کیفیت بالا در راستای دستیابی به اهداف کلان، این پروژه در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان تعریف گردید.


در این راستا در سال 1393 قراردادی با موضوع خرید و راه‌اندازی تجهیزات زیرساختی مرکز داده شهرداری اصفهان با شرکت مگفا منعقد گردید و این شرکت با اتکا به تجربه و تخصص مدیران و کارشناسان و پس از بازدید از سایت مرکز داده شهرداری اصفهان و مطالعات شناخت و نیازسنجی‌های دقیق توسط کارشناسان واحد زیرساخت فاوا اقدام به طراحی، تامین و نصب تجهیزات سرمایش، یو‌پی‌اس و مانیتورینگ و ...  نمود.

(به دلیل رعایت مسایل امنیتی و محرمانگی، امکان ارایه تصاویر سایت نهایی وجود ندارد)

کلیه تجهیزات از برند ریتال آلمان شامل بیش از 30 رک، چیلرهای با توان 196 کیلووات، یو‌پی‌اس‌های با توان 80 کیلووات در قالب راهروی بسته و... در محل مربوطه نصب و تست گردید. پس از اجرای موفقیت آمیز تست‌های عملیاتی بر روی کلیه تجهیزات و تاییدیه کارشناسان فنی سازمان فاوای شهرداری اصفهان، تحویل پروژه در تاریخ 94/10/14 انجام شده و پروژه وارد فاز گارانتی و پشتیبانی دو ساله شده است.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر